Ölüm Fırtınası Türkçe Dublaj izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Ölüm Fırtınası Türkçe Dublaj izle

p1

Lütfen Dikkat! İzlediğiniz Filmlere Yorum Yapınız & Sosyal Medyada Paylaşınız.
Dikkat: Çalışmayan Filmleri Bize Yorum ile Bildiriniz. Film Açılmıyor ise Sayfayı yenileyiniz! 

Tatil için değişik şeyler yaşamak isteyen bir aile, denizde seyahat yaparken sağlam bir fırtınaya yakalanırlar. Ne yapacağını bilemeyen bu aile, kalacak bir yer, sığınacak bir mekan aramaktadırlar. Kaptan zor bela gemiyi bir kara parçasına çeker fakat bu kara parçasında yaşayan insanlar yabani gibidir. Sığındıklarına pişman olan bu aileyi, vahşi insanlar beklemektedir. Kurtulmanın bir yolunu arayan bu ailenin korku dolu hikayesine tanıklık edeceğimiz 2007 yılı filmi olan Storm Warning filminin çekimleri Pasifik Okyanusunda yapıldı. Tek parça ve türkçe dublaj olarak izleyeceğiniz Ölüm Fırtınası filmi hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorumlar

prenses

2 sene önce

korkunç galinbaaaa

irem ceren halil berat

2 sene önce

ewettttttttttt yiğenlerim ablam ve ben birazdan izlicezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

irem ceren halil berat

2 sene önce

ayyyyyyyyyyy çok heyecanlandımda bi türlü gelmıyırlar

irem ceren halil berat

2 sene önce

:::::::::::::::::::::)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

murattue

2 sene önce

fena deill

es esli imdat

2 sene önce

güzel filim yanlış kadının kocası hiç bir işe yaramadı sadice kadın 250 gıram lık şeyin le herkesi öldürdü olayı çozdü yazık yaşlı adama acıdım ve anladım ki bu filim de kadın milletinden korkulur oraya öyle bir şey koymak şeytanın bile aklına gelmemiştir zu ha ha ha :))