Manda Yuvası Full izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Manda Yuvası Full izle

p2

15229

Kastamonu’dan İstanbul’a göçen Aşur, inşaat sektöründe minik hesaplar arkasında koşup dolandırıcılık yaparak geçinen bir adamdır. Almış olduğu tadilatları bir türlü beceremeden yarıda bırakıp ödemelerini de alarak ortadan kaybolur. Bundan dolayı başı paralarını kaptıran müşteleriler ve ücrertlerini ödemediği işçilerle derde girmektedir. Bundan dolayı yaşamı yeni tezgahlar hazırlarken, dolandırdığı insanlardan kaçma planlarıyla da geçmektedir. Evde de karısıyla arası aleni olan Aşur, yaşamış olduğu bu şehirden bunaldığı anlarda Kastamonu’dan kendi hemşehrilerinin takıldığı kahveye masraf.

Yeniden bu ziyaretlerden birinde, web üstünden kamerayla kendi köyünü izleyebileceği bir platformdan haberdar olur ve uygulamayı açtığında babadan kalma, terk edilmiş evlerinde başka birinin yaşadığını farklıdır. Aşur tekrar evde tartışmaların yaşandığı bir gün, köye dönmeye ve evini denetim etmeye karar verir. Köye ulaştığında evinde yaşayan bireyin Greenpeace üyesi olan Vedat adında biri bulunduğunu öğrenir. Başta aralarında tartışmalar yaşansa da zaman içinde köylerini bekleyen HES tehhdidi ve etraf sorunlarıyla yüzleşmeye, buna karşı bütün köylü birleşmeye karar verirler.

Tiyatro ve tv oyuncusu İlyas İlbey’in yönetmenliğini üstlendiği güldürü filmi, sanayileşme ile beraber kırsal kesimde yaşanmaya başlanan değişiklik dönemini insan ve etraf açısından ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda başroldeki İlyas İlbey’e Kemal Kocatürk, Seray Sever, Fiil Şenkal ve Sefa Tantoğlu şeklinde adlar birlikte rol alıyor

Yorumlar

asdasd

2 sene önce

– Güzel bi fiilim olcak :))