Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi – Northmen – A Viking Saga Türkçe Dublaj izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Kuzeyliler: Bir Viking Efsanesi – Northmen – A Viking Saga Türkçe Dublaj izle

p2

Kuzeyliler: Bir Viking EfsanesiNorthmenA Viking Saga filminde; Kral Harald tarafından vatanları işgale uğramış olan, asi olarak adlandırılan Viking liderlerinden birinin oğlu olan Asbjorn öncülüğündeki bir grup sürgün Viking, güneydeki diğer Viking alanlarına ulaşmaya çalışır. Ancak fırtınaya yakalanan grubun tekneleri İskoçya açıklarında batar.
Karaya ayak basmayı başaranlar bu yeni yere kabul edilmeleri için bedel ödemek zorundadır ancak hiçbir şeyleri kalmamıştır. Tam da bu sıralarda düğün hazırlıkları içeresinde olan İskoç Kralı Dunchaid’nın kızı Lady Inghean’in konvoyu ile karşılaşırlar ve fidye elde etmek için Lady’i kaçırırlar. Kral kızını geri getirebilmek için Karpatlar’dan gelmiş, kendilerine kurtlar lakabını takmış ve en az Vikingler kadar acımasız olan paralı askerlerini peşlerine takar. Ancak Kral’ın bilmediği bir şey vardır. O da paralı askerlerinin niyeti kızını geri getirmek değil bulduğu yerde öldürmektir.
Bambaşka hayaller içerisindeyken birden bire yabancı oldukları bir ülkede kaçak durumuna düşen sürgün Viking savaşçıları, sıradan bir yaşam süren Hristiyan bir keşişten yardım alırlar.
Filmde; kahramanlık, savaş ve barış, güven ve ihanet, nefret ve aşk ikilemleri içerisinde olaylar gelişecek ve hiç kimsenin beklemediği bir boyut alacaktır.
Kuzeyliler: Bir Viking EfsanesiNorthmen – A Viking Saga filminin yönetmenliğini Claudio Fäh üstlenirken oyuncu kadrosunda Ed Skrein, James Norton, Ryan Kwanten yer almaktadır.
”İyi Seyirler.”

Yorumlar