Kader Sansürsüz HD izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Kader Sansürsüz HD izle

p2

90379

Cihangir’de gittiği kahvenin çaycısını oyuncu yapması,koyu bir Beşiktaş taraftarı olması ve siyasal tercihi sosyalizm gibi aykırı kimlikleri olan yönetmen Zeki Demirkubuz bizlere bu sefer aşkın peşine düşmenin masumiyetini anlatmaya çalışıyor.
Karmaşık bir aşk üçgeni olan Bekir,Uğur ve Zagor zorlu bir mücadeleyle karşı karşıyadırlar.Bekir Uğur’a,Uğur Zagor’a ve Zagor da serseriliğe aşıktır.Karşılıklarını bulamadıkları kalplere tutulan bu üç insanın yolu tutku dolu bir kaderde karşılaşır.Uğur,Zagor’un hapishaneden çıktığı akşam mahallede işlenen bir cinayetin ardından gözlerden kaybolur.Bekir için bu kayboluş umutsuz aşkından kurtulması için bir şans olsa da aylar sonra Zagor’un İzmir’de işlediği bir cinayetin ardından hapishaneye girmesi ile Uğur mahalleye geri döner ve Bekir’in sevdası tazelenir.Bu amansız aşkın peşinden giden genç adam aşkı için bütün herşeyi kaybedecek ama geri sadece masum aşkı kalacak.
Zeki Demirkubuz Uğur ve Bekir’in 40’lı yaşlarında anlattığı hikayesi ”Masumiyet” başyapıtının ardından şimdi bu ikilinin gençlik dönemlerini ”Kader” filmi ile ele alıyor.
”İyi Seyirler.”

Yorumlar

tolgahan

2 sene önce

yapıcağınız filmin taa amına koyayım

YUCEL KORKMAZ

2 sene önce

Film hakkındaki yorumunuz..

YUCEL KORKMAZ

2 sene önce

filmi yapan yonetmen arkadasa soruyorum ne antlatmaya calismis ben anliyamadim ..o kadar kufur icerikliki inanki o yonetmen kardesime cok uzuldum parana yazik bu meslegi degil de film de rol yapan arkadasin meslegini yapsan daha ii olurdu rolun de hazir hadi yine sanslisin …..

Ecel Korkmaz

2 sene önce

Tolgahan ve Yücel denen primatları ciddiye almayın ve izleyin. Hikaye örgüsü,oyunculuk ve senaryo olarak harika filmdir. Tek kusuru kadrajlar biraz zayıftır. Zeki Demirkubuz on ikiden vurmuştu bu filmede. İzleyin aga.

kaan yarkın

1 sene önce

ne filmi yahu, izleyemiyorum ki. koyduğunuz reklem hala duruyor. onu kaldırmak için ne yapmalıyım?
zorla reklem seyrettırmek kşmşn aklıdır bilmiyorum. ama reklamdaki markayı alırsam ne olayım.

özgür

12 ay önce

on numara beş yıldız ustu bir filimdi oyunculuk cok ıyı etkısınde kaldıgım nadır fılımlerden bırı hayatın gerceklerını anlatan bır yapıt..

Birbey Tunç

10 ay önce

İzlemesini bilene ve anlatılmaya çalışılan parıltılı hayatları bir kenarı bırakıp bir kez bile olsa izlenilmesi gereken bir film.

Bazen Yıldızlar İzler ,
İnsanlar Kayar Hayatımızdan….