Geniş Aile Yapıştır! 1080 p izle Full HD izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Geniş Aile Yapıştır! 1080 p izle Full HD izle

p1

FRAGMAN FRAGMAN2
124836

Televizyonların sevilen ve büyük bir beğeniyle izlenen Geniş Aile dizisi filme dönüşüyor.Reyting rekorları kıran dizinin bitmesine üzülen bir çok takipçisi bu haberle sevinecektir.
Filmde Cevahir’in babaannesi Hafize hastalanır ve bu hastalığın tedavisi için büyük miktarda para gerekmektedir.Neyse ki kötü zamanlar için saklanan para Hafize için bir kurtuluş yoludur.Fakat Cevahir kötü günler için saklanan parayı at yarışına yatırmıştır ve de kaybetmiştir.Parayı bir şekilde bulmaya çalışan Cevahir’in tam bu sırada eline bir define haritası geçer.Bu sıralarda koyu Bilal,Cevahir’i gözlemektedir ve bir şekilde define haritasının diğer yarısına sahip olmayı başarır.Böylelikle ikisi de haritada gösterilen yere;Ayvalık’a doğru yola çıkarlar.Cevahir yanına Ulvi de alarak büyük bir maceraya sürüklenir.
Dizideki birçok oyuncu bu komedi tarzındaki filmde de görmek mümkündür.Ayrıca birkaç yeni oyuncuyla beraber filmin seyir zevki de artmaktadır.
Filmin yapımcılığını Barukada Film üstlenmektedir.Yönetmenliğini ise dizinin de yönetmenliğini yapan Ömer Uğur üstleniyor.Senaryo ise yetenekli senarist Cüneyt İnay’a aittir.

Yorumlar

Fanatikİzleyici

2 sene önce

Sabırsızlıkla bekliyorum hem bunu hem de Sihirbazlık Okulunda bir Türk’ü ??

Mustafa

2 sene önce

ne zaman cıkar internete ?

anasınııkım

2 sene önce

topıtop ortada fılm yok