Ex Machina Türkçe Dublaj İzle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Ex Machina 1080p | Türkçe Dublaj İzle

p1

FRAGMAN TEKPARÇA ALTERNATİF
37033

Genç yaşta dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisinde çalışmakta olan Caleb şirket çalışanları arasında düzenlenen bir yarışmaya katılır ve birinci olur. Ödül ise şirketin gizemli sahibi Nathan ile tanışmaktır. İnsanlar’dan uzak bir dağ evinde yaşayan gizemli patronun yanına götürülen Caleb , aslında buranın sıra dışı bir araştırma merkezi olduğunu öğrenir. Aslında bir deneyin parçası olarak geldiği dağ evinde Aya ismindeki kadın robot ile tanışır ve ikili arasında duygusal bir bağ başlar.Deneyin amacı robotun insanlar ile olan ilişkilerini test etmektir, ama hesap etmedikleri ve sonunda sorun oluşturacak bir takım şeyler ile karşılaşacaklardır. Ex Machina 2015 filmi sitemizde türkçe dublaj olarak yayınlanmıştır iyi seyirler.

Yorumlar

adnan

3 sene önce

film bilim kurgu dalında anlıyabilenler için gerçektende mükemmel kurgulanmış boşa zaman gitmez 🙂

ge((e

3 sene önce

çok fazla diyalog var,ama bir tanesini kaçırırsanız,filmin mantığını kurgulayamazsınız,sonunda ki yapay zeka,tüm insanı duyguları kapsarmı? çelişkisi dahi izlettirir.

ali

2 sene önce

Zaman Kaybı

BERKE KADİR

2 sene önce

böyle filmlerin sonu neden herzaman kötü bitiyor anlamadım birzcık da iyi sonla bitsin ya deliricem oğlana yazık oldu robotla birlikte gitselerdi ya dünyaya

The Maker

2 sene önce

10 numara film