Bahar Tatili – Spring Breakers Türkçe Dublaj izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Bahar Tatili – Spring Breakers Türkçe Dublaj izle

p1

Son derece güzel olan dört genç kız, küçük kasabadaki yaşamlarından bunalmışlardır. Hayatları monoton bir şekilde ilerler. Bu yüzden sömestr tatili için gerçek bir macera planı kurarlar. Bu planı gerçekleştirmek için yapmaları gereken tek şey ‘Spring Break’ (Amerikan Üniversitelerinin baharda yaptığı tatil) için para biriktirmektir. İşe, bir restoran soymakla başlarlar. Ancak bu sadece bir severlik iş olmayacaktır, çünkü işin içine uyuşturucu satıcısı rolündeki James Franco girmiştir.

Film bol miktarda uyuşturucu, parti ve seks içeren bir dünyayı bize yansıtıyor ve eğlenceli bir potaya sokuyor. Ancak benzer konuları işleyen filmlerden daha farklı bir anlatıma sahip olan film, ilginç bir sinema deneyimi de sunuyor. Maceranın işleyişi ve filme etkisi hiç alışık olmadığımız bir biçimde karşımıza çıkıyor.

Bahar TatiliSpring Breakers filminin yönetmenliğini ve senaristliğini Harmony Korine üstlenirken oyuncu kadrosunda Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Ashley Benson, Rachel Korine ve James Franco yer almaktadır.
”İyi Seyirler.”

Yorumlar