Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı: Abraham Lincoln Türkçe Altyazılı izle | Full HD Film izle
LoadingAdd to favorites

Abraham Lincoln: Vampire Hunter – Vampir Avcısı: Abraham Lincoln Türkçe Altyazılı izle

p1

19.yy’da Avrupa’nın büyük bir çoğunluğu vampir işgali altındadır.Abraham ve ailesi bu yeni topraklara, vatanındaki vampir işgalinden kaçıp gelmiştir.Ancak aradan uzun bir süre geçmeden Abraham burada da vampir saldırıları ile karşılaşır ve ailesini kaybeder.İntikam almak için ant için Abraham büyük oynayıp risk alır.Ama neticesinde Amerika’ya başkan seçilir.
11 Güney Eyaleti ile Washington yönetimi arasında çıkan iç savaş,vampirler ve insanlar arasında geçecek olan kanlı bir iktidar olma çabasına dönüşür.Ve Lincoln,vampirlerin sonunu getirmeye kararlıdır.
İç savaşın en önemli isimlerinden biri olan eski ABD başkanını çok farlı bir boyutta seyredeceğimiz bu proje,sıradan konulara getirdiği sıradışı anlatımlarıyla ününü kazanan yazar Seth Grahame-Smith‘in aynı isimli romanından uyarlandı.
Vampir Avcısı: Abraham Lincoln filminin yönetmenliğini Timur Bekmambetov üstlenmektedir.Filmin kadrosunda ise Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimler yer alıyor.
”İyi Seyirler.”

Yorumlar